LekInfo24 | Facebook

Użytkownik niezalogowany

Logowanie i rejestracja

Patronaty i rekomendacje

Polskie Towarzystwo Pediatryczne Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Szczepionki przeciwko COVID-19

Szczepionki przeciwko COVID-19 wzbudzają wiele zainteresowania i emocji. Jest to obecnie najbardziej poszukiwany produkt leczniczy na świecie. Szczepionka jest wielką szansą na uodpornienie całego społeczeństwa. Wytworzenie szczepionek przeciw COVID-19 to był punkt zwrotny w walce z pandemią. Przeprowadzenie powszechnych szczepień prowadzi do powrotu pełnej funkcjonalności życia społeczno-gospodarczego.

Więcej o szczepionkach przeciwko COVID-19 »

LekInfo24 - indeks leków na receptę, refundowanych, nierefundowanych i bez recepty

LekInfo24 to stale aktualizowana baza praktycznej informacji o lekach, która zawiera informacje o lekach na receptę refundowanych i nierefundowanych oraz bez recepty, zgodna z wymogami Prawa Farmaceutycznego, aktami prawnymi Ministerstwa Zdrowia, Urzędu Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz z Charakterystykami Produktów Leczniczych. Prowadzimy efektywną weryfikację aktualnej obecności leków na rynku. LekInfo24.pl jest wykazem leków online służącym lekarzom różnych specjalizacji, farmaceutom i pacjentom.

Więcej o LekInfo24.pl i o wydawnictwie »

Znajdź zamienniki leku lub jego odpowiedniki w LekInfo24

Serwis LekInfo24.pl stwarza unikalną możliwość znalezienie bezpośredniego zamiennika leku w celu dobrania terapii optymalnej cenowo oraz przeglądu wszystkich preparatów jednej substancji czynnej podawanych w ten sam sposób (ta sama droga podania) Pozwala to na dobranie preparatu w optymalnej postaci, dawce i ewentualnie cenie dla każdego pacjenta.

Więcej o listach zamienników w LekInfo24 »

Licencje bazy danych o lekach do placówek ochrony zdrowia

Baza LEKInfo24 jest dostępna w placówkach ochrony zdrowia - nasze partnerskie firmy informatyczne dołączyły ją do swoich systemów w wielu placówkach medycznych w całej Polsce. Możesz korzystać z dostosowanej do e-recepty, bazy LEKInfo24 do wystawiania recept w systemie obsługi pacjenów w twojej przychodni. Zainteresuj tym kierownictwo lub firmę komputerową informatyzującą placówkę.

Przejdź do informacji o licencji bazy LekInfo24 »

Indeks leków, które mogą być przepisane przez pielęgniarkę lub położną

Określona liczba preparatów farmaceutycznych może być ordynowana i przepisywana przez uprawnione pielęgniarki i położne. Recepty wypisywane przez uprawnione pielęgniarki i położne dotyczą głównie środków przeciwwymiotnych, przeciwbólowych, przeciwzakaźnych. Indeks leków obejmuje także preparaty stosowane w niedokrwistości, chorobach skóry, zatok, przyzębia, substancje rozszerzające oskrzela czy anksjolityki.

Przejdź do indeksu leków dla pielęgniarek »

Wykaz bezpłatnych leków dla seniorów

W naszym serwisie znajdą Państwo listy bezpłatnych leków dla seniorów, wraz z informacjami o tych lekach.Bezpłatne leki przeznaczone są dla osób po 75 roku życia. LekInfo24 zawiera listę produktów leczniczych według nazw handlowych oraz indeksy terapeutyczne według poszczególnych schorzeń. Indeks jest na bieżąco aktualizowany i uwzględnia wszystkie zmiany zawarte w obwieszczeniach Ministerstwa Zdrowia.

Przejdź do indeksu leków dla seniorów 75 plus »

Wykaz bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży

W naszym serwisie znajdą Państwo stale aktualizowane listy bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży, wraz z informacjami o tych lekach. Serwis LekInfo24 zawiera listę produktów leczniczych według nazw handlowych oraz indeksy terapeutyczne według grup leków. Indeks jest na bieżąco aktualizowany i uwzględnia wszystkie zmiany zawarte w obwieszczeniach Ministerstwa Zdrowia. Wymienione środki są wydawane są kobietom w ciąży bezpłatnie w aptekach na podstawie recepty wystawionej przez lekarza ginegologa lub położną.

Przejdź do indeksu bezpłatnych leków w ciąży »

Urzędowe wykazy produktów leczniczych

Tu znajdziecie Państwo linki do aktualnych urzędowych wykazów produktów leczniczych zarejestrowanych w Polsce, refundowanych, zagrożonych brakiem dostępności.

Przejdź do urzędowych wykazów produktów leków »

Partnerzy:

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner