Dodaj do mojego indeksu leków »

Lipitrop MK-7 (Colecalciferol - vitamin D3+Menaquinone - vitamin K2+Omega-3-triglycerides) preparaty:

Nazwa handlowa Postać Dawka Opakowanie 75+ Odpłatność Opłata pacjenta (zł) Cena 100% (zł) Wskazania refundacyjne Opis leku
Lipitrop MK-7 (Supl) kapsułki 30 szt. 75+: n.d. Odpłatność: 100% Opłata pacjenta (zł): 48,00 Cena 100% (zł): 48,00 Wskazania refundacyjneOpis profesjonalny

Lipitrop MK-7

Informacja dla pacjenta

Solinea Sp. z o.o. Sp.k.

Opis produktu został przygotowany na podstawie materiałów producenta.

SKŁAD
1 kapsułka Lipitrop MK-7 zawiera: 50 mg stabilizowanego ekstraktu lipidowego z nowozelandzkich małży zielonych (źródło kwasów omega-3, w tym 7 mg EPA i 5 mg DHA), 10 mcg (400 j.m.) witaminy D i 25 mcg witaminy K (menachinonu-7).

ZASTOSOWANIE
Suplement diety Lipitrop MK-7 to preparat do uzupełniania diety w witaminy D i K oraz kwasy omega-3. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych.

PRZECIWWSKAZANIA
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych, przed zastosowaniem produktu pacjent powinien skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZYJMOWANIA
Dorośli
Zalecana dzienna porcja do spożycia przez pierwsze 2 miesiące to 2 razy dziennie po 2 kapsułki; przez kolejne miesiące - do 2 kapsułek dziennie.
Sposób podawania
Kapsułki należy przyjmować z posiłkiem.
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opracowanie: mgr farm. Ilona Ślugaj, współpraca dr n. med. Krzysztof Piwowarczyk