Dodaj do mojego indeksu leków »

Zatoxin Duo (Sambucus nigra +Andrographis paniculata+Verbascum sp.+Melatonin) preparaty:

Nazwa handlowa Postać Dawka Opakowanie 75+ Odpłatność Opłata pacjenta (zł) Cena 100% (zł) Wskazania refundacyjne Opis leku
Zatoxin Duo (Supl) tabletki 30 szt. + 30 szt. 75+: n.d. Odpłatność: 100% Opłata pacjenta (zł): 32,00 Cena 100% (zł): 32,00 Wskazania refundacyjneOpis profesjonalny

Zatoxin Duo

Informacja dla pacjenta

Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Opis produktu został przygotowany na podstawie materiałów producenta.

SKŁAD
1 tabletka na dzień zawiera: 1,4 mg witaminy B2, 16 mg niacyny oraz ekstrakt z ziela tymianku, ekstrakt z liści mięty pieprzowej, ekstrakt z kwiatu bzu czarnego, ekstrakt z korzenia goryczki, ekstrakt z kwiatu dziewanny, ekstrakt z ziela werbeny, ekstrakt z korzenia lukrecji, ekstrakt z liści Andrographis paniculata.
1 tabletka na noc zawiera: 1 mg melatoniny, 80 mg witaminy C, 10 mg cynku, 55 mcg selenu oraz ekstrakt z owocu anyżu, ekstrakt z ziela eukaliptusa, beta-glukan z drożdży Saccharomyces cerevisiae, ekstrakt z ziela werbeny, ekstrakt z korzenia lukrecji, ekstrakt z liści Andrographis paniculata.

ZASTOSOWANIE
Suplement diety Zatoxin Duo zawiera składniki, które wspomagają funkcjonowanie układu oddechowego i odpornościowego. Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 12. roku życia i dorosłych.

PRZECIWWSKAZANIA
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

SPOSÓB PRZYJMOWANIA
Zalecana porcja do spożycia to 1 tabletka na dzień rano po posiłku oraz 1 tabletka na noc krótko przed pójściem spać.
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opracowanie: mgr farm. Ilona Ślugaj, współpraca dr n. med. Krzysztof Piwowarczyk