Apap migrena (Acetylsalicylic acid + Paracetamol + Caffeine) zamienniki dla tabletki powlekane 250 mg + 250 mg + 65 mg:
Nazwa handlowa | Postać | Dawka | Opakowanie | Refundacja |
Opłata pacjenta (zł) | Cena 100% (zł) | Wskazania refundacyjne Opis leku |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Excedrin MigraStop (OTC) | tabletki powlekane | 250 mg + 250 mg + 65 mg | 10 szt. |
Refundacja |
Opłata pacjenta (zł): 26,90 |
Cena 100% (zł): 26,90 |
Wskazania refundacyjneOpis profesjonalny |
|
|||||||
Excedrin MigraStop (OTC) | tabletki powlekane | 250 mg + 250 mg + 65 mg | 20 szt. |
Refundacja |
Opłata pacjenta (zł): 38,90 |
Cena 100% (zł): 38,90 |
Wskazania refundacyjneOpis profesjonalny |
|
|||||||
Migromin (OTC) | tabletki powlekane | 250 mg + 250 mg + 65 mg | 10 szt. |
Refundacja |
Opłata pacjenta (zł): 24,00 |
Cena 100% (zł): 24,00 |
Wskazania refundacyjneOpis profesjonalny |
|
|||||||
Migromin (OTC) | tabletki powlekane | 250 mg + 250 mg + 65 mg | 20 szt. |
Refundacja |
Opłata pacjenta (zł): 35,70 |
Cena 100% (zł): 35,70 |
Wskazania refundacyjneOpis profesjonalny |
|
Powiązane artykuły

Złożone leki przeciwbólowe
Złożone leki przeciwbólowe są stosowane w sytuacjach, w których korzystne jest wzajemne wzmocnienie efektu przeciwbólowego składników leku.
Więcej »Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama