LekInfo24 - serwis fachowej informacji o lekach: aktualizacja GRUDZIEŃ 2020 (refundacja 01.11.2020)

reklama

Użytkownik niezalogowany

Logowanie i rejestracja

Patronaty i rekomendacje

Polskie Towarzystwo Pediatryczne Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Bezpieczeństwo leczenia - aktualne komunikaty, leki (serie) wycofane z rynku lub czasowo niedostępne

Źródło: Główny Inspektorat Farmaceutyczny, Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia.

Archiwum komunikatów »

Indeks leków na receptę, refundowanych, nierefundowanych i bez recepty

Platforma internetowa i mobilna LekInfo24.pl to wirtualna baza leków zawierająca m.in. informacje o lekach na receptę, refundowanyc i nierefundowanych oraz o lekach bez recepty.
W serwisie LekInfo24.pl znajdują się informacje w pełni zgodne z wymogami Prawa Farmaceutycznego, a także obowiązującymi aktami prawnymi publikowanymi przez Ministerstwo Zdrowia, Urząd Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz zgodne z Charakterystykami Produktów Leczniczych. Opisy leków refundowanych zawierają bezpośrednie linki do ChPL.
Indeks leków LekInfo24.pl jest stale aktualizowany. Jako jedyny tego rodzaju serwis w Polsce prowadzimy bieżącą weryfikację produktów farmaceutycznych na rynku. Jako wykaz leków online, dostępny również w wersji mobilnej, służymy lekarzom różnych specjalizacji, farmaceutom i pacjentom.

Więcej o LekInfo24.pl i o wydawnictwie »

Indeks leków, które mogą być przepisane przez pielęgniarkę lub położną

Określona liczba preparatów farmaceutycznych może być ordynowana i przepisywana przez uprawnione pielęgniarki i położne. Recepty wypisywane przez uprawnione pielęgniarki i położne dotyczą głównie środków przeciwwymiotnych, przeciwbólowych, przeciwzakaźnych. Indeks leków obejmuje także preparaty stosowane w niedokrwistości, chorobach skóry, zatok, przyzębia, substancje rozszerzające oskrzela czy anksjolityki.

Przejdź do indeksu leków dla pielęgniarek i położnych »

Wykaz bezpłatnych leków dla seniorów

W naszym serwisie znajdą Państwo listy bezpłatnych leków dla seniorów, wraz z informacjami o tych lekach.Bezpłatne leki przeznaczone są dla osób po 75 roku życia. LekInfo24 zawiera listę produktów leczniczych według nazw handlowych oraz indeksy terapeutyczne według poszczególnych schorzeń. Indeks jest na bieżąco aktualizowany i uwzględnia wszystkie zmiany zawarte w obwieszczeniach Ministerstwa Zdrowia.

Przejdź do indeksu leków dla seniorów 75 plus »

Wykaz bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży

W naszym serwisie znajdą Państwo stale aktualizowane listy bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży, wraz z informacjami o tych lekach. Serwis LekInfo24 zawiera listę produktów leczniczych według nazw handlowych oraz indeksy terapeutyczne według grup leków. Indeks jest na bieżąco aktualizowany i uwzględnia wszystkie zmiany zawarte w obwieszczeniach Ministerstwa Zdrowia. Wymienione środki są wydawane są kobietom w ciąży bezpłatnie w aptekach na podstawie recepty wystawionej przez lekarza ginegologa lub położną.

Przejdź do indeksu bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży »

Urzędowe wykazy produktów leczniczych

Tu znajdziecie Państwo linki do aktualnych urzędowych wykazów produktów leczniczych zarejestrowanych w Polsce, refundowanych, zagrożonych brakiem dostępności.

Przejdź do strony urzędowych wykazów produktów leczniczych »

Partnerzy:

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner

Odwiedź nasz nowy serwis: jakleczymy.pl